Opinie

Norbert Kalinkowski
„Współpraca z Malwiną to prawdziwa przyjemność! Od ponad roku dogadujemy się bezproblemowo i już kilka razy poszerzyliśmy naszą współpracę o kolejne zdjęcia. Każde jej zdjęcie jest zrobione z pomysłem i wielką starannością. Malwina zawsze dotrzymuje terminów, dzięki czemu można sobie zaplanować harmonogram pracy.”

Norbert Kalinkowski
Influencer Marketing Specialist
-
Blogmedia
Robert Medina
„Serdecznie zachęcam do współpracy z Panią Malwiną. Jej profesjonalizm idzie w parze z wysokimi umiejętnościami, które mają odzwierciedlenie w świetnych zdjęciach przygotowanych i wykorzystanych w dwóch bestsellerowych książkach kulinarnych Lunchbox na każdy dzień „.

Robert Medina
-
Wydawnictwo Znak
Kamil Polny
„Wyczucie smaku, umiejętność gotowania, estetyka na najwyższym poziomie to tylko niektóre cechy sprawiające, że współpraca z Malwiną to czysta przyjemność. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i z radością myślimy już o kolejnych. Malwina to prawdziwa mistrzyni fotografii kulinarnej!”

Kamil Polny
Digital Producer
-
Iconaris
Olga Bednarz
"Pracowałam z Malwiną w ramach realizacji sesji zdjęciowych dla jednego z największych polskich producentów wędlin. W dużym skrócie - bardzo mile wspominam naszą współpracę. Nie dość, że Malwina zawsze wymyślała kreatywne, niecodzienne przepisy, to jeszcze zdjęcia były realizowane na najwyższym poziomie: estetyczne i apetyczne. Dużym atutem jest również wyrozumiałość Malwiny - nigdy nie miałam problemów z naniesieniem poprawek bądź ewentualnymi zmianami. Podsumowując, serdecznie polecam Filozofię Smaku ;)"


Olga Bednarz
Social Media Specialist
-
Bright Agency
Aleksandra Polakiewicz
„Serdecznie polecam współpracę z Malwiną. Wykonała dla nas piękne i pomysłowe zdjęcia, które świetnie prezentują produkt, a na każdym etapie współpracy nasz kontakt był bezproblemowy. Malwina ma też cechę, którą ogromnie cenię: nie tylko jest sympatyczna i utalentowana, lecz także bardzo konkretna i dobrze zorganizowana. Szybko i sprawnie ustala się z nią wszystkie szczegóły. Praca z Malwiną to czysta przyjemność!”

Aleksandra Polakiewicz
Content Specialist
-
Fabryka Form
Agnieszka Sowa-Kruk
Malwina Bareła - profesjonalistka w swojej dziedzinie. Współpracując z Malwiną nad realizacją dużej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem produktów marki PURENA przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Czas na realizację zlecenia był dość krótki, jednak stanęła na wysokości zadania. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, przy czym jako klient czułam się komfortowo.  Przy tym zleceniu Malwina pokazała nie tylko  swoje zdolności fotograficzne i stylizacyjne produktu ale również umiejętności kulinarne. Polecam z całego serca Filozofię Smaku. Na pewno spotkamy się przy kolejnych projektach.

Agnieszka Sowa-Kruk
-
Specjalista ds. marketingu – Belfood Sp. o.o.
Invalid username and access token