Opinie

Norbert Kalinkowski
„Współpraca z Malwiną to prawdziwa przyjemność! Od ponad roku dogadujemy się bezproblemowo i już kilka razy poszerzyliśmy naszą współpracę o kolejne zdjęcia. Każde jej zdjęcie jest zrobione z pomysłem i wielką starannością. Malwina zawsze dotrzymuje terminów, dzięki czemu można sobie zaplanować harmonogram pracy.”

Norbert Kalinkowski
Influencer Marketing Specialist
-
Blogmedia
Robert Medina
„Serdecznie zachęcam do współpracy z Panią Malwiną. Jej profesjonalizm idzie w parze z wysokimi umiejętnościami, które mają odzwierciedlenie w świetnych zdjęciach przygotowanych i wykorzystanych w dwóch bestsellerowych książkach kulinarnych Lunchbox na każdy dzień „.

Robert Medina
-
Wydawnictwo Znak
Kamil Polny
„Wyczucie smaku, umiejętność gotowania, estetyka na najwyższym poziomie to tylko niektóre cechy sprawiające, że współpraca z Malwiną to czysta przyjemność. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i z radością myślimy już o kolejnych. Malwina to prawdziwa mistrzyni fotografii kulinarnej!”

Kamil Polny
Digital Producer
-
Iconaris
Olga Bednarz
"Pracowałam z Malwiną w ramach realizacji sesji zdjęciowych dla jednego z największych polskich producentów wędlin. W dużym skrócie - bardzo mile wspominam naszą współpracę. Nie dość, że Malwina zawsze wymyślała kreatywne, niecodzienne przepisy, to jeszcze zdjęcia były realizowane na najwyższym poziomie: estetyczne i apetyczne. Dużym atutem jest również wyrozumiałość Malwiny - nigdy nie miałam problemów z naniesieniem poprawek bądź ewentualnymi zmianami. Podsumowując, serdecznie polecam Filozofię Smaku ;)"


Olga Bednarz
Social Media Specialist
-
Bright Agency
Aleksandra Polakiewicz
„Serdecznie polecam współpracę z Malwiną. Wykonała dla nas piękne i pomysłowe zdjęcia, które świetnie prezentują produkt, a na każdym etapie współpracy nasz kontakt był bezproblemowy. Malwina ma też cechę, którą ogromnie cenię: nie tylko jest sympatyczna i utalentowana, lecz także bardzo konkretna i dobrze zorganizowana. Szybko i sprawnie ustala się z nią wszystkie szczegóły. Praca z Malwiną to czysta przyjemność!”

Aleksandra Polakiewicz
Content Specialist
-
Fabryka Form
Invalid username and access token